26 May

Web PDKS

Web PDKS

Personel takibi için pratik ve cihaz kurulumu gerektirmeyen web PDKS en çok tercih edilen sistemler arasında yer alıyor. Web tabanlı yazılımlar aracılığıyla personel giriş çıkış saatlerini ve İnsan kaynakları birimine ait tüm işlemleri tek bir ekranda görüntüleme imkânına sahip olunabiliyor.

Tek bir cihaza kalmama avantajı sayesinde bu denli tercih edilirken, yer ve zaman fark etmeksizin erişim imkânı işletme sahipleri için cazip olanaklardan biri niteliği taşıyor. Bilgisayar kullanabilen herkesin basit bir ara yüz ile kullanmaya başladığı sistem, günümüz firmaları için önemli avantajları içeriğinde barındıran bir programdır. Fabrika ya da işletme girişlerine konulan sabit cihazlar erişim olanağını kısıtlı sunarken, web personel takip sistemi 7/24 takip imkânı sunuyor.

Web PDKS Özellikleri Nelerdir?

Bulut veri kaydı sistemini kalite standartları çerçevesinde hizmetinize sunan web PDKS, teknoloji ile iç içe olan firmaların en çok benimsediği hizmetler arasında yer alıyor. Personel ve ziyaretçi hareketlerine dair tüm detayı web ekranında görüntüleme olanağı sunan sistem, kullanıcı dostu alt yapısı ile hızlı ve verimli sonuçlar veriyor.

Sınırsız personel kayıt özelliği sayesinde büyük ölçekteki işletmeler diledikleri kadar personel girişi yaparak takibini gerçekleştirebilir. Düzenli aralıklarla yenileme ve güncelleme gibi gereksinimlere gerek kalmadan ömür boyu tek bir lisans ile personel takibi ve güvenliği sağlanabilir. Sahada görev alan personeli takip amacıyla da mobil personel takip sistemi kişisel cihazlara entegre edilebiliyor.

Web PDKS Programının Diğer Sistemlerden Farkı Nedir?

İnternet bağlantısının olduğu her noktada geçerliliği olan web PDKS programının diğer yöntemlerden pek çok özel ayrıcalığı bulunuyor. Biren çok web tabanlı cihaz üzerinden kurulum gerektirmeden takip imkânı sunan program puantaj, mesai ve vardiya değişimi takibi için büyük avantajlar sunuyor.

Personel takip sistemi için geliştirilen yazlım ve yöntemler dâhilinde çok fazla uygulama il karşılaşmak söz konusudur. İnternet bağlantısının olmadığı anlarda personel takibini imkânsız hale getiren Web PDKS, dijitalleşmenin en önemi adımı olan mobil veri ile geçerliliği olan bir içeriğe sahiptir.

Hizmet alanında profesyonelliği ile kendini kanıtlamak isteyen her firmanın tercihi olan personel takip sistemi, günümüz koşullarını işletme kalitesine dahil etmek isteyenler için oldukça cazip avantajlara sahiptir.

Web PDKS Çeşitleri Nelerdir?

Kullanıcılarına zengin format içeriği sunan web PDKS farklı yöntemlerle personel ve ziyaretçi takibini yapmayı mümkün kılıyor. Kart okuma birçok firmanın aktif olarak tercih ettiği ve uzun yıllardır bu şekilde veri takibini yaptığı yöntemlerden biridir. Genellikle turnike sistemi çerçevesinde kullanılan sistemde her personelin sahip olduğu kimlik kartını takip cihazına okutması ile giriş çıkış verileri kayıt altına alınıyor.

Parmak izi okuma sisteminde ise herhangi bir materyale ihtiyaç duymadan personelin parmak izini cihaza okutmasıyla takibi gerçekleşiyor. Personelin mevcut sisteme dahil olması için önceden parmak izini okutmuş olması gerekiyor.

Çalışma şekli parmak izi okutma yöntemi ile benzer nitelikte olan yüz okuma sistemi, personelin yüz okuyucu cihazlara görünmesi ile çalışıyor. Modern sistemleri iş yerlerine entegre eden yazılımlar, web tabanlı süreçlerden geçerek hizmet haline dönüştürüldüğünde verimli ve yüksek performanslı raporlar elde etmek mümkün oluyor.

Web PDKS Sisteminin Avantajları Nedir?

Kartlı personel takip sistemi programından ziyade web PDKS yazılımını tercih eden işletmeleri pek çok avantaj bekliyor. Artık internet bağlantısı her yerde mümkün hale gelmişken, internet erişimini olduğu her yerde personel takibini yapmak söz konusu oluyor. Çoklu cihazlarda kullanım özelliği sayesinde internete bağlı her cihazda anında kullanılabilir.

Basit ve pratik ara yüzü sayesinde her seviyeden bilgisayar kullanıcısı zorlanmadan bu sisteme adapte olabilir. Esnetilebilir özellikleri sayesinde işletmelerin farklı ihtiyaçları doğrultusunda şekillenebilir niteliklere sahiptir. Fonksiyonel olması sayesinde personel kaydına dair her detayı veri tabanında tutmak ve istenilen anda ulaşmak mümkün olmaktadır. Vardiya ve mesai sistemlerinin farklı olduğu özel kuruluşlar için ihtiyaca yönelik özellikler eklenebilir ya da çıkarılabilir.

Web PDKS Kimler İçin Uygundur?

Kurumsal bir alt yapı çerçevesinde hizmet vermekte olan küçük ya da büyük her ölçekteki işletme için web PDKS vazgeçilmez gerekliliklerden biridir. Bunun en önemli kanıtı teknolojik gelişmelerden nasibini alan firmaların manuel olarak personel takibini gerçekleştirmek istediğinde karşılaşılan birçok hatalardır.

Personel ve ziyaretçi takibini dijital ortama taşımak isteyenler ve daha basit çözümlerle profesyonel sonuçlar elde etmek isteyenlere hitap eden web PDKS programı kusursuz işleyişi ile işletmelerin çalışma akışını olumlu yönde etkiliyor. Personel kadrosunun da sürekli olarak takip altında olduğunu bilmesi daha disiplinli ve dinamik bir çalışma biçimine sahip olmasını sağlıyor.

Geleneksel yöntemlerle veri girişinin sağlanması eski dönemlerde kalırken, zaman kaybının önüne geçmek ve hızlı bir çalışma prensibine sahip olmak için web tabanlı personel takip sistemi olmazsa olmaz niteliktedir. Sizde profesyonel personel takibi sistemlerinde çözüm ortaklığı için https://teknikpdks.com adresinden detaylı bilgi alabilir ve donanımlı bir yazılımla personel takibini gerçekleştirebilirsiniz.