Ziyaretçi Takip Sistemi

İşletmeniz için güvenilir ve sorunsuz dijital ziyaretçi sistemi ister misiniz? Ziyaretçilerin giriş – çıkış süreleri, ziyaret ettikleri departman/kişi, kullanılacak kapılar ve ziyaretçiye verilen materyaller hakkında ayrıntılı rapor alırken güvenliğinizi sağlamak için ziyaretçi sistemi sunuyoruz. Ziyaretçi takip sistemi ile firmanız için prestijli bir görünüm sağlarken güvenliğinizi de arttırabilirsiniz.

Sektördeki yirmi yılı aşkın deneyimimiz ve modüler çözümlerimiz ile her işletme için özel bir ziyaretçi yönetim sistemi sunuyoruz. Geçiş programlarıyla entegre olarak çalışan sistemimiz, yüz tanıma seçeneğiyle de güvenliğinizi arttıracaktır. Ziyaretçi yönetim sistemleri self – servis veya yazılım olarak kullanılabilir. İşletmeniz için en iyi ziyaretçi yönetim sistemini bulmak istiyorsanız, bizimle iletişime geçin!

Ziyaretçi Takip Sistemi?

Fabrika, şirket, iş merkezleri, üretim tesisleri vb. pek çok alan yoğun bir ziyaretçi sayısına sahiptir. Geleneksel olarak bir resepsiyonist ile ziyaretçi kayıtlarını tutabilirsiniz, ancak bu kapıda yığılmalara ve karmaşaya sebep olacaktır. İnovatif bir çözüm için ziyaretçi yönetim sistemi ile şirketlerin güvenliğini yükseltirken kolay bir kullanım da sağlıyoruz.

Ziyaretçi sistemi, donanım ve yazılım teknolojileriyle birlikte çalışırken diğer güvenlik/geçiş sistemlerine de entegre olur. Bu sistem, bir tablet veya kiosk ile self – servis olarak çalışabilir veya danışma görevlisinin ekran yardımıyla ziyaretçiyi kayıt etmesini sağlar. Aynı zamanda ziyaretçinin, ziyarete geldiği kişi de e – posta veya SMS yardımıyla bildirilir. İlgili kişiden onay gelmesi halinde ziyaretçi, kuruma giriş yapma hakkına sahip olur.

Ziyaretçi Yönetim Sistemi Nasıl Çalışır?

İşletmeniz için hazırladığımız ziyaretçi yönetim sistemi sayesinde ziyaretçiler ve personelinizin hayatı kolaylaşır. Ayrıca işletmeniz, kurumsal bir kimliğe sahip olurken iş yükünüz de azalır. Sektördeki yirmi yıllık tecrübemiz sayesinde ulusal ve uluslararası hizmet veren pek çok firmanın başarı hikayelerinde yer alıyoruz. İhtiyaç duyduğunuz her an ve her yerde kaliteli hizmet veren teknik destek ekibimizle iletişime geçerek ziyaretçi sisteminizi en iyi hale getirin.

Ziyaretçi yönetim sisteminin çalışma prensibi en temel haliyle şu şekilde açıklanabilir:

 • Randevusuz ziyaretçiler, ekrana veya danışmadaki kişiye ad, soy ad, iletişim numarası ve ziyarete geldiği kişi/departmanı bildirir,
 • Randevulu ziyaretçilere SMS yoluyla ziyaretçi kodu gönderilir ve kişinin bu kodu bildirmesi yeterli olur,
 • Ziyaret edilecek kişi veya departmandan onay gelmesi beklenir,
 • Onay için SMS, e – posta veya arama gibi bildirimlerin yapılması gerekir,
 • İlgili kişiden onay gelmesi halinde ziyaretçiye özel tanımlamalar yapılır, (kullanılacak kapılar, kalma süresi, yanında verilen iş materyallerinin geri alınması vb.),
 • Ziyaretçiye özel ziyaret kartı verilir,
 • Ziyaretin tamamlanmasıyla birlikte ilgili kart geri alınır.

Ziyaretçi Takip Sisteminin Avantajları Nedir?

Birçok farklı sebeple işletmenize her gün yüzlerce ziyaretçi gelebilir. Ziyaretçi kaydını geleneksel yöntemle tutmak ise birçok dezavantajı beraberinde getirmektedir. Bu durum güvenliğin yeterince sağlanamaması, ziyaretçi raporlarının oluşturulamaması ve iş yükünün artması gibi pek çok dezavantaja sebep olur. Firmamız, raporlama ve istatistik oluşturma, self – servis ziyaretçi kaydı yapma ve ekstra güvenlik sağlama alanlarında profesyonel bir hizmet verir.

Ziyaretçi takip sistemini kullanarak edineceğiniz avantajlardan bazıları:

 1. VIP misafirler için hızlı ve güvenilir geçiş imkanı sağlanır, ayrıca bu kişiler için özel bir karşılama da hazırlanabilir,
 2. İşletmenize girmesini istemediğiniz kişiler kara listeye alınır ve hiçbir şekilde geçişlerine izin verilmez,
 3. Daha önce ziyarete gelen kişinin bilgileri depolanır, bu sayede sonraki ziyaretler daha kısa sürede sorunsuz tamamlanır,
 4. Taşeron işçi, stajyer, teknik servis vb. belirli sürede sürekli gelen kişiler için ‘süreli ziyaretçi kartı’ tanımlanır,
 5. Şirketinizde kullanılan PDKS, yüz tanıma cihazları, parmak izi okuma, kartlı geçiş, turnike vb. sistemlerle entegre olarak çalışır,
 6. Self – servis ziyaretçi sistemiyle maliyetiniz azalır,
 7. Yüz tanıma cihazı ile ziyaretçilerin fotoğrafları çekilir ve kayıt edilir, aynı zamanda ziyaretçinin daha sonra tekrar gelmesi halinde tanımlama yapılır,
 8. Ziyaretçinin kullanacağı kapılar, turnikeler vb. sınırlandırılır ve belirli alanları ziyaret etmesi sağlanır,
 9. İşletmenize özel badge oluşturulur,
 10. Randevulu ziyaretçilere otomatik olarak ziyaret yeri, konu, saat vb. alanlarda bilgilendirme yapılır,
 11. Yapılan tüm kayıtlar KVKK’ya uygun olarak gerçekleştirilir ve saklanır.

Firmamız, ziyaret saatleri, tarihleri ve türlerine ek olarak ziyaretçilere yönelik rapor ve istatistik bilgileri sunar. Aynı zamanda özelleştirilebilen ziyaretçi sistemlerimiz sayesinde özel filtreleme avantajlarından da yararlanabilirsiniz. Daha kolay ve hızlı bir kullanım için resepsiyon görevlileri, o gün için belirlenen randevulu ziyaretçiler için özel ziyaretçi kartlarını oluşturabilir.

Güvenilir Takip Sistemi İçin Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Uluslararası şirketlerden yerel firmalara kadar güvenilir ziyaretçi sistemi planlarını sunuyoruz. Modern, efektif, hızlı ve güvenilir ziyaretçi sistemlerimiz ile tüm kayıtları profesyonel olarak saklayabilirsiniz. İşletmenizin ihtiyacı için en iyi ziyaretçi kontrol sistemine bizimle ulaşın! Ayrıntılı bilgi için iletişim numaralarımızı kullanabilirsiniz.

Firmamız, yirmi yılı aşkın deneyimiyle sektörün önde gelen isimleri arasında yer alıyor. Modern ve modüler ziyaretçi sistemine sahip olmak için bizi tercih etmenizi sağlayan pek çok etken var. İşte bizi tercih etmeniz için en önemli sebepler:

 • Sürekli teknik destek ve güçlü altyapı ile sıfır hata avantajı sağlıyoruz,
 • Ziyaretçiler için geriye dönük raporlama ve istatistik bilgilerine her an ulaşabilirsiniz,
 • Kapı ve yol izinleri ile ziyaretçilerin belirlenen sürede belirlenen yerde olması için varış ve güvenlik kontrolü sunuyoruz,
 • Güçlü raporlama avantajı sayesinde ziyaret saatlerine, tarihlerine veya belirlediğiniz kişilere yönelik istatistikleri görebilirsiniz,
 • Modern altyapımız sayesinde turnike ve otomatik kapılar için saniyeler içinde entegrasyon sağlıyoruz.

İşletmeniz ve işyeriniz için ziyaretçi sistemi ile birçok gereksiniminizi karşılıyoruz. Size özel ziyaretçi kontrol sistemleriyle ilgili bizimle hemen iletişime geçin!

Şirketlere Özel İnovatif Çözümler!

Firmamız, farklı sektörlerde hizmet veren şirketler için inovatif çözümler sunar. Örneğin, şirketiniz için yüksek güvenlik gerekiyorsa fotoğraflı ziyaretçi kaydı oluşturulur. Bununla birlikte şirketinizde sık sık konferans veya eğitim düzenleniyorsa toplu ziyaretçi kaydı avantajıyla dakikalar içinde kayıt tamamlanacaktır. Şirketinize yönelik en iyi ziyaretçi kontrol sistemi için hemen bizimle iletişime geçin, size özel planı açıklayalım!

Yeni nesil çözümlerimiz HES kodu sorgulama, temassız geçiş, selft – servis kayıt gibi takip ve kontrolün her alanını kapsamaktadır. Aynı zamanda ziyaretçi randevusu ve kaydı için de şirketimiz özel bir prosedür yürütür:

 • Ziyaretçi Randevu: Personel veya departman ziyaretine gelmeden önce randevu oluşturulur. Randevu kaydı web site, mobil uygulama veya telefon yoluyla gerçekleştirilebilir. Kayıt sırasında ziyaretçinin adı, soyadı, iletişim bilgisi, ziyaret sebebi, tarihi ve ziyaret yapacağı kişi/bölüm öğrenilir. Tüm bilgiler ışığında ziyaretçi randevusu oluşturulur. Randevu yaptıran ziyaretçi için önceden ziyaret kartları hazırlanır ve direkt geçişi sağlanır.

 • Ziyaretçi Kaydı: İşletmenize ilk defa gelen ziyaretçilerin ad, soy ad, telefon numarası vb. bilgileri alınır. Aynı zamanda sizin talebiniz doğrultusunda fotoğraf çekilmesi de sağlanabilir. Ziyaret sebebi doğrultusunda ziyaret kartında özel izinler onaylanır. Daha sonraki ziyaretler için bilgiler kayıt altına alınır.

Siz de Teknik PDKS ile sorunsuz, hızlı ve güvenilir ziyaretçi kontrol sistemlerine sahip olabilirsiniz. İşletmenizin ihtiyaçları doğrultusunda en iyi ziyaretçi sistemi için bizimle iletişime geçin!