Yemekhane Takip Sistemi

Yemekhane giderlerinizi kontrol etmek ve her personelinizin eşit haklarla yemek hizmetinden faydalanmasını ister misiniz? Sizin için sunduğumuz yemekhane kontrol sistemleri sayesinde yemekhane kontrollerini en iyi şekilde gerçekleştirebilir ve catering firmanızla doğabilecek sorunları engellersiniz. Yemekhane kontrol sistemleri, yüz tanıma, kartlı geçiş veya parmak izi okuma alternatifleriyle uyumlu çalışır.

Yemekhane kontrol sistemlerini bizimle birlikte yakından keşfedin! 25 yıllık tecrübemizle yemekhane kontrol sistemlerinde inovatif çözümler sunuyoruz. İşletmenizin büyüklüğü, personel sayısı, yemek saatleri vb. birçok faktöre göre en iyi yemekhane kontrol sistemine sahip olabilirsiniz.

Yemekhane Takip Sistemi Nedir?

İşletmenizin yüksek performansla çalışmaya devam etmesi için kontrol etmeniz gereken pek çok nokta vardır. Sizin için sunduğumuz yemekhane takip sistemi ile personelinizin öğünlerini en iyi şekilde düzenleyebilirsiniz. Aynı zamanda bir catering firmasıyla çalışıyorsanız olası anlaşmazlıkların ve suiistimallerin önüne geçmek için yemek sayısını bilmek son derece önemlidir.

Yemekhane kontrol sistemi ile hak ediş, fiyat vb. konuları kontrol edebilir, personelinizin yiyeceği yemek sayısını sınırlandırabilirsiniz. Bu sayede bir personel mesai/vardiya saatleri içinde bir başkasının yemeğini yiyemeyecek ve her personel adil bir hizmetten faydalanacaktır.

Bir veya birkaç farklı bilgisayara yemekhane yazılımı yüklenir. Yazılım sayesinde personelin yediği yemek sayısı, hak edişler, yemekhanede kalınan süre vb. faktörleri detaylı raporlarla görebilirsiniz. Aynı zamanda sizin belirlediğiniz personel/personeller için sınırsız yemek hakkı, günde 2 öğün yemek hakkı vb. belirlemeler de yazılım sayesinde gerçekleştirilir.

Yemekhane Takip Sistemi Nasıl Uygulanır?

Uluslararası şirketlerden küçük ölçekli firmalara kadar yemekhane kontrol sistemini güçlü altyapıyla uyguluyoruz. Sıfır hata ve sıfır risk politikasını benimseyen şirketimiz, hızlı ve sorunsuz yazılım avantajı sağlamaktadır. Aynı zamanda olası bir durumda her zaman ulaşabileceğiniz teknik destek kadromuzla da yanınızdayız. Yemekhane kontrol sistemini uygulayan profesyonellerimiz sayesinde işletmeniz için verimli ve avantajlı bir süreci hemen başlatabilirsiniz.

Şirket bilgisayarlarına kurulan yazılım sayesinde turnikelerden geçiş sınırlandırılır. Ayrıca personelin yemek hakkı için kontörlü veya limitli olarak farklı seçenekler tercih edilebilir. Personel, turnikede kartını okutabilir, parmak izini kullanabilir veya yüz tanıma ile geçiş yapar. Yemekhaneye ikinci defa gelen personele, geçiş izni tanınmaz.

Yemekhane Takip Sisteminin Avantajları Nedir?

İşletmenizdeki kadro sayısı yükseldikçe olası problemler de çoğalır. Yemek yemek en önemli ihtiyaçlardan biridir ancak çoğu zaman suiistimal edilebilir. Personellerin bir öğünde birden fazla yemekhaneyi kullanması veya farklı bir kişinin öğününü yemesi en büyük sorunlardan biridir. Ayrıca catering firmaları da kontrolsüz bir yemekhanede bazı sorunlara yol açabilir.

Sektördeki yirmi yıllık tecrübemiz, inovatif çözümlerimiz ve uzman kadromuzla yemekhane kontrol sistemlerinde sorunsuzluk vadediyoruz. Yemekhane takip sistemi ile her bilgiyi anında görebilir, detaylı raporları inceleyebilir ve eksik/fazla yemek sayısını değerlendirebilirsiniz. Özelleştirilebilir altyapımız sayesinde her işletme için en iyi çözümü sağlıyoruz.

Yemekhane kontrol sistemi ile kazanacağınız bazı avantajlar:

 • Öğün saatleri herhangi bir karmaşaya sebep olmaz ve tüm geçişler düzenlenir,
 • Kayıp – kaçak geçişler engellenerek herkesin yemek hakkından eşit faydalanması sağlanır,
 • Sistem offline olarak çalışır ve belirlenen saatlerde sorunsuz bir raporlama sunar,
 • Personel/ziyaretçi sayısına göre yemek sayısı belirlenir ve israf önlenir,
 • Yemek hakkı bulunmayan kişilerin yemekhaneye geçişi engellenir,
 • Günlük, haftalık veya aylık raporlar alınır,
 • Personele verilen öğün hakkı belirli tarihler/saatler arasında sınırlandırılır,
 • Yemekhane maliyetleri detaylı olarak raporlanır ve maliyet azalır,
 • Departman, şirket veya personele göre yemek saatleri ayrıntılı olarak belirlenir,
 • Her personel için yemek saati ayrı olarak belirlenir bu sayede vardiya sonunda yeniden yemekhaneye geçiş engellenir,
 • Misafir/ziyaretçi kartları tanımlaması ile yemek hakkından faydalanan kişi sayısı ayrıntılı olarak incelenir.

Yemekhane kontrol sistemleri ile ilgili daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? Hemen bizimle iletişime geçin ve işletmeniz için en iyi yemekhane takip sistemine ulaşın. Yirmi yılı aşkın tecrübemiz sayesinde küçük, orta ve büyük işletmeler için farklı çözüm önerileri sunuyoruz.

Yemekhane Takip Sistemi Programı Nasıl Çalışır?

Firmamız, modern ve özelleştirilebilir çözümleri ile her işletme için farklı avantajlar sağlar. Yemekhane büyüklüğü, giriş – çıkış sayıları, personel sayısı vb. faktörlere göre en iyi çözümü almak için bizimle iletişime geçin. Profesyonellerimiz, işletmenizde keşif yaparak size en doğru ve net bilgiyi verecektir.

Yemekhane kontrol sistemi çalışma prensibi genel anlamda şu şekildedir:

 • Güçlü altyapı ve profesyonel hizmet ile bilgisayar/bilgisayarlara yazılım yüklenir,
 • Turnikeli geçiş sistemi için yarım boy, tam boy, tek ayak, çift ayak vb. turnike seçimleri yapılır,
 • Turnike sistemiyle entegre çalışan parmak izi okuma, yüz tanıma veya kartlı geçiş sistemi için kurulum tamamlanır,
 • Personel, kartını veya parmak izini okutarak ya da yüzünü tanıtarak turnikeden geçiş yapar,
 • Sesli ve görüntülü uyarı ile kontör veya limit sayısı ekranda belirir,
 • Personel, ikinci defa yemekhaneye geçemez.

Yemekhane kontrol sistemleri, işletmelere tüm sınırlama haklarını sunar. Örneğin, ‘x kişisi, 12:00 – 13:00 saatleri arasında yemekhaneye geçebilir’ veya ‘x kişisi sınırsız kullanma hakkına sahiptir’ gibi tanımlamalar yapılabilir.

Yemekhane Takip Sistemi İle Hangi Raporlar Alınır?

Yirmi yıllı aşkın tecrübemiz sayesinde her firma için özel raporları ve istatistik bilgileri detaylı olarak sunuyoruz. Yazılım ve teknik destek sayesinde raporlarla ilgili her bilgiyi görebilir ve işletmenize yönelik programlar oluşturabilirsiniz.

Yemekhane takip sistemi ile aşağıdaki alanlarda rapor alınabilir:

 • Günlük, haftalık ve aylık yemek alanlar,
 • Bugün yemek alanlar/almayanlar,
 • Departman, şube vb. bölümlere göre yemek alımı,
 • Saatlere göre yemek istatistikleri,
 • Personel bazında yemek raporu (öğün sayısı, yemekhanede geçirilen süre vb.),
 • Detaylı personel bilgi raporu.

Yukarıdaki raporlamalara ek olarak, yetkili tarafından özel raporlama filtreleri de kullanılabilir. Örneğin, izin hakkı doğrultusunda birden fazla yemek alanlar veya kayıt dışı giriş yapan kişiler de raporlarla sunulur. Firmamız, yemekhanenizi kontrol altında tutmanız için özelleştirilebilen çözümlere sahiptir.

Yemekhane Takip Sistemi İçin Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Uluslararası ve ulusal şirketlerle çalışan firmamız, efektif çözümleri ile sektörün öncü isimleri arasında yer almaktadır. Yirmi yılı aşkın tecrübemize ek olarak gelişmiş altyapımız ve güçlü teknolojilerimiz ile en etkili çözümleri sunuyoruz. Yemekhane kontrol sistemi için herhangi bir sorun yaşamamak ve olası sorunlarda en kısa sürede çözüm bulmak için bizi tercih etmelisiniz.

Firmamız, yemekhane kontrol sistemlerinde her ihtiyaca yönelik farklı programları kullanır.

 • Online Yemekhane Sistemi: Kolay kullanımı ile en fazla tercih edilen sistemlerden biri online yemekhane sistemidir. Bu sistemde, bir bilgisayara ihtiyaç duyulur. Okuma veya tanıma cihazlarından alınan bilgiler, anlık olarak bilgisayara iletilir. Aynı zamanda yetkilendirme, sınırlandırma vb. durumlarda kolaylık sağlar. Sınırsız kayıt yapabilir.
 • Offline Yemekhane Sistemi: Bu sistemde bilgisayar şart değildir ve internet olmayan ortamlarda da kullanılabilir. Örneğin, şantiyeler offline yemekhane sistemi için uygundur. Bağlantının olduğu anlarda, cihazdan alınan bilgiler online olarak yüklenir.

Yemekhane kontrolünü daha az çabayla ve daha iyi bir sistemle gerçekleştirmek için bizimle iletişime geçin! Profesyonel ve güvenilir yemekhane kontrol sistemi için iletişim numaralarımızı kullanabilirsiniz. Satış sonrası destek ve mutlak müşteri memnuniyetimizden faydalanarak işletmenizi en iyi hale getirin!