PDKS Sistemi

İşletmenizde yüksek standartlara sahip bir personel devam kontrol sistemi arayışı içerisinde misiniz? Çalışanlarınızın işe devamlılığı, giriş ve çıkış saatleri, izin bilgileri detaylarının kolayca görüntülenebildiği PDKS sistemleri sizin için var! Yüksek teknolojiye sahip kartlı geçiş sistemleri, parmak izi ya da yüz tanıma teknolojileri aracılığı ile yetkilendirme yapan güvenlik programları sayesinde kontrol sizde olacak!

Orta ve büyük işletmeler için profesyonellerimiz tarafından geliştirilen Personel Devam Kontrol Sistemleri ile tanışın: 25 yıllık tecrübe ile sürekli yüksek performans ve sorunsuz bir veri akışı vaat ediyoruz.

PDKS Sistemi Nedir?

PDKS sistemleri, genellikle okul, fabrika, üretim merkezleri, şantiyeler, mağazalar, ofisler ya da plazalarda kullanılan ve iş yerinde çalışan personelin aşağıdaki hareketlerinin izlenmesini sağlayan veri aktarım ve saklama yazılımlarıdır:

 1. İşçilerin giriş ve çıkış saatlerinin takibini kolayca yapabilirsiniz.
 2. Çalışanlarınızın izinli olduğu günleri sisteme işleyerek daha kolay kontrol sağlayabilirsiniz.
 3. Çalışanlarınız arasında sürekli erken çıkma, iş yerine geç gelme, normalden daha fazla mesai yapma davranış örüntüleri gösterenleri saptayabilir, buna göre belirli çalışanlara motivasyon ödülleri vererek diğerlerine uyarı gönderileri iletebilirsiniz.
 4. İş yerine girişlerde yalnızca kartı bulunan bireylerin erişiminin onayını vermiş olursunuz. Tanımadığınız bir birey kayıt yaptırmadan ya da danışma ile iletişime geçmeden kapıdan giremez, kapılar yalnızca kart okuyucu / yüz tanıyıcı / parmak izi tanıyıcı sistemden gelen onay ile açılır.

Yukarıdakilerin tümü, iş yerinizde daha güvenli bir çalışma alanı ve devamlılığı daha takip edilebilir bir çalışan performans çizelgesi yaratmak için son derece işe yarar.

PDKS Sisteminin Avantajları Nelerdir?

Sektördeki yirmi yıllık tecrübemiz ile ürettiğimiz, yeni nesil performans takip parametrelerinin tamamını kapsayan güçlü alt yapımız, dünya çapında hizmet veren kurumsal firmaların puantaj hesaplama süreçlerinde kullanılmıştır. Hızlı, sorunsuz ve efektif olarak çalışan yazılım sistemleri, kağıt, kalem ya da dosya masrafı, veri kalabalığı olmaksızın bilgileri dijital olarak istiflemenizi ve onlara dilediğiniz zaman ulaşabilmenizi sağlar.

 1. Sizler için sunduğumuz PDKS sisteminin avantajları aşağıdaki gibidir:
 2. Personeller giriş çıkış ve devamlılık verilerinin izlendiği bildiği için daha yüksek performans ile çalışmak adına motivasyon kazanırlar.
 3. Personel devam listesinde kullanılan imza gibi geleneksel yöntemlerden farklı olarak, bir başka personelin gelmeyen personel yerine gerekli işareti bırakması imkansız olur. Özellikle yüz tanıma ya da parmak izi aracılığı ile gerçekleşen puantaj sistemlerinde, kişinin kapı önünde olması dışında hiçbir seçenek kalmaz.
 4. Personel motivasyonunu arttırmak ve firma ile çalışanlar arasında bir sadakat bağı kurmak adına gerçekleştirdiğiniz Ödül ya da Ceza pratiklerinde karar verme süreçlerini kolaylaştırır. Karar verme süreçleri, bu sayede çok daha adil ve analitik olarak gerçekleşir.
 5. Personellerin izin günlerini bireysel olarak takip etmek geleneksel kağıt – kalem sisteminde ya da manuel olarak girişlerin yapıldığı bir dijital sistemde zor olabilir. PDKS sistemi önceden tanımladığınız izin günlerine göre giriş çıkış saatleri arasında bir ilişki kurarak, izin günü dışında yapılan devamsızlıkları ayrıca görmenize yardımcı olur.
 6. İş akışı takibi konusunda hata yapmanız ya da bir detayı gözden kaçırmanız neredeyse imkansız hale gelir. İşletmenizde personel devamlılığı ile ilgili tüm detaylar sizin kontrolünüzde gerçekleşir.

Daha fazla bilgi almak ister misiniz? Hemen bizi arayın ve işletmeniz için sunabileceğimiz modern çözümler hakkında bilgi sahibi olun. Taleplerinize ve personel devam & puantaj hesaplama konusundaki ihtiyaçlarınıza göre size özel olarak modifiye edilecek yazılım paketleri sunmaya hazırız.

Daha verimli, kontrollü ve veri halinde gözlemlenebilir bir işletme için.

Etkili Bir PDKS Sistemi İçin Neden Biz?

PDKS sistemlerini satın aldığınız sağlayıcıların herhangi teknik bir problemde size destek vermesi, takip etmek istediğiniz parametrelere göre güncelleme gerçekleştirmesi ve en hızlı şekilde sistemi kullanmaya hazır hale getirebilmesi oldukça önemlidir. Yeterince efektif bir sistem, hiçbir hata vermeden ve teknik aksaklıklar dolayısıyla kaydı engellemeden çalışmaya devam eder. Bu süreklilik ise temelde satılan yazılımın kalitesi ve özeni ile alakalıdır.

Yirmi yılın verdiği deneyim ve güven ile bizler, ulusal ve uluslararası çapta hizmet veren çok sayıda firmaya PDKS sistemi desteği sağlamaktayız. Sağladığımız bu destek, iş yerlerinde düzenli olarak çalışan performansı takibini sağlayarak yanlış giden şeylerden müdür ve sorumluların kısa sürede haberdar olmasını sağlıyor. İş akışının belirli adımlarda aksadığının fark edilmesi ise potansiyel bir problemin büyük ticari sorunlara sebep olmadan düzeltilebilmesi anlamına geliyor.

 1. 25 yıllık tecrübe
 2. Geliştirilebilir ve talepleriniz doğrultusunda özelleştirilerek modernleştirilebilir alt yapı
 3. Yıllardır sorunsuz şekilde çalışan modern yapı
 4. Sürekli teknik destek avantajı sayesinde herhangi bir sorunla karşılaştığınızda jet hızında çözümler
 5. İşletmenizin büyüklüğüne göre değişen istekleriniz çerçevesinde güncellemeler
 6. Performans artışı motivasyonu sayesinde verimliliği artan iş süreçleri

Daha fazlasını işletmeniz için keşfetmeye hazır mısınız?

Bizimle iletişim kurun, firmanız, fabrikanız, okulunuz için neler yapabileceğimizi konuşalım.

PDKS Cihazları Nelerdir?

Firmamız, şirketlerin personel performans takibini gerçekleştirmek amacıyla onlara çok sayıda cihaz alternatifi sunmaktadır. Bunların bazılarını inceleyin:

Bu alanda aşağıda anlatılan ürünler, görseldeki kutucuklara yerleştirilecektir.

 1. Parmak izi okuyucular: Her bir personelin parmak izini tanıtın ve geçiş kontrol sistemlerini parmak izi aracılığı ile yetkilendirin. Doğrulama hızı maksimum düzeyde olan ve doğru şekilde parmak izi okuyarak iş yerinizde güvenlik sağlayan bu puantaj sistemleri, özellikle orta ölçekli ve büyük firmalar tarafından satın alınmaktadır.
 2. Yüz Tanıma Cihazları: Firmamız tarafından işletmeler için sunulan yüz tanıma cihazları, daha loş ve az ışık bulunan ortamlarda bile yüksek kaliteli kamerası ile görüntüyü tarayabilme ve analiz ederek onay ya da reddedilme potansiyeline sahiptir. Bu tür cihazları yine de en hızlı performansı sağlaması ve giriş alanında kuyruk oluşturmaması için ortam ışığı alan bir noktaya yerleştirmenizi tavsiye ediyoruz.
 3. Kartlı Geçiş Sistemleri: Personele ismi ile tanımlanmış bir kart dağıtarak kullanabileceğiniz kartlı geçiş sistemleri, kart basma işlemi sonrasında yetkilendirilmiş bireyler için onay verir ve isim sistem üzerinden onaylanmış olur. Kartlı geçiş sistemleri üzerinden personellere verilen Mifare kart ya da Proximity kartlarının okunabilmesi mümkündür. Giriş ve çıkış ile ilgili bu cihazların toplayabildiği yüksek oranlı veri, her personelin hareketini izleyerek performans takibi yapabilmenizi sağlar. 
 4. Turnike Sistemleri: Özellikle çok sayıda bireyin giriş ve çıkış yaptığı giriş noktalarında turnike sistemlerini kullanmak daha kontrollü şekilde trafiği yönetmenizi sağlar. Trafik, kullanılabilecek alanın büyüklüğü gibi faktörlere bağlı olarak Tek ayaklı turnike, Çift ayaklı turnikeler, Bel Tipi turnike, Tripod turnikeleri, Yarım boy turnike, Tam Boy turnike, Engelli geçiş ve Hızlı geçiş turnike sistemleri gibi seçeneklerden birini tercih edebilirsiniz. Firmamız size özel çözümler sunmaya hazır. Hemen fazlası için bizimle iletişime geçin.

Yıllardır dünya çapında çok sayıda firmaya performans takibi olanağı sunuyoruz. Bir sonraki firma olmaya hazır mısınız? Modern çözümlerimizle daha yakından tanışın!