26 May

Mobil PDKS

Mobil PDKS

Günümüz şartlarını her geçen gün iyileştiren teknoloji, işletme ve fabrikalarında personel takip düzenini belli bir sistematiğe oturtmayı başarıyor. Bu sistemlerden biri olan mobil PDKS, herhangi bir cihaza gerek duymadan takip sisteminin işletme çatısı altında kullanılmaya başlanmasını sağlıyor. Her şeyin mobil cihazlarla gerçekleştiği günümüzde personeli giriş çıkışlarını da mobil programlar üzerinden takip etmek artık mümkün hale gelmiştir.

Sadece sistemin kurulduğu işletme içine değil, gittiğiniz her yerden takip etme imkânı sunan sistem, güvenliğin yüksek standartlara yükselmesini sağlıyor. Gün boyu elden düşmeyen cep telefonları üzerinden gerçekleşecek olan takip sistemi ile dünyanın her yerinde işletmenize dair verilere ulaşabilirsiniz.

Mobil PDKS Programı Ne İşe Yarar?

Profesyonel yazılımla tasarlanan mobil PDKS, kusursuz işleyişi ile işletme sahiplerini bir cihaza bağlı olmaktan kurtarıyor. Mobil cihazlara yüklenen uygulamalar eşliğinde istenen saat diliminde istediğiniz alana dair verilere bir tıkla ulaşabilirsiniz.

Teknolojiyi kendi çıkarı için kullanan pek çok firma personel takip sistemi uygulamaları ile yüksek bütçe gerektirmeden profesyonelce takibini gerçekleştiriyor. Geleneksel yöntemler her anında görüntüleme imkânı sunmazken, hem de yüksek maliyet gerektiren yöntemlerdir. Zamandan ve bütçeden tasarruf edilmesini sağlayan personel takip programı ile insan kaynakları kapsamında yer alan tüm süreçlere vakıf olabileceksiniz.

Mobil PDKS Özellikleri Nelerdir?

Fonksiyonel bir uygulama ile firmanız kapsamındaki işlerin hız kazanması mobil PDKS programı ile zor olmaktan çıkıyor. Giriş çıkışların konum bazlı olması, personele bildirim yolu ile ulaşabilme imkânı, izin ve vardiya sistemini takip edebilme gibi birçok özelliğe sahip olabilirsiniz.

Personel takip sistemini pratiklik adına online platformlara taşıyan mobil personel takip sistemi, teknoloji ile arası iyi olan her işletme sahibinin kolayca adapte olacağı sisteme sahiptir. Dijitalleşme ile başarılarınıza güç katmanız ve güvenlik kriterlerini üst düzeye çıkarmak mümkün olmaktadır. Sürekli güncelleme ve bakım gerektiren yüksek maliyetli takip cihazları yerine, personelin cep telefonlarına yükleyerek sisteme dahil olacakları uygulama birçok adımda süreçlerinize şeffaflık katıyor.

Mobil PDKS Programının Avantajları Nelerdir?

Personel devamlılık takibini manuel yöntemlerle gerçekleştirmeye çalışmak günümüzde büyük ölçüde takip kontrolünün sağlanamamasına neden oluyor. Özellikle çalışan sayısı yüksek olan orta ve büyük ölçekli iş yerlerinde her personelin geliş gidiş saatlerini ve mesai durumunu takip etmek oldukça zordur.

Yetkililer tarafından sürekli takip altında olduğunu bilen personelin çalışma performansı mobil PDKS programı aracılığı ile yükseliyor. Suiistimal edilme olasılığı yüksek olan ıslak imza gibi yöntemler bir başkası adına imza atma riskini ortadan kaldırıyor. Sadece personelin iş yerinde olup olmadığını ya da konumunu takip etmeye odaklı olmayan program, iş akışını hızlandırma ve yüksek performans sağlamak için her firmanın sahip olması gereken uygulamalardan biridir.

Mobil PDKS ile Neler Amaçlanıyor?

Personel takip sistemine dair sürekli güncellenen teknoloji olanakları yeni programlarla tanışmayı sağlıyor. Kartlı geçiş sisteminin bile artık geleneksel yöntemler arasında yer almaya yüz tutmuş olması birçok mobil PDKS programını popüler hale getirmiştir.

Yüz tanıma sistemi işletmesinde güvenlik önlemlerini artırmak isteyen ve şeffaflık ilkesini önemseyen kuruluşların öncelikli tercihi oluyor. Birçok noktada konumlanmış kameralar yüksek çözünürlük eşliğinde yüz tanıma sistemine personel ve ziyaretçileri dahil ediyor.

Kapı kilit sistemi ise yüksek güvenlik gerektiren alanlara yetkisi olmayan kişilerin girişini engelleyen uygulamaya sahiptir. Kullanışlı ara yüz ve kullanıcı dostu niteliğinde tasarlanan mobil PDKS yazılımı, yemekhane ve ziyaretçi takip sistemi ihtiyacını duyan her kuruluş için muazzam bir sisteme sahiptir.

Mobil Pdks Zorunlu mudur?

Bireysel ya da kurumsal tercihlere bağlı olarak uygulamaya konulan mobil PDKS, hiçbir zorunluluğu olmayan yeni nesil personel takip yöntemlerinden biridir. Personeli ya da ziyaretçi akışını manuel olarak takip etmeye çalışmak hata oranını artıran bir tercihtir. Geçtiğimiz yıllarda imkanlar dahilinde işletmeler yazı yoluyla personelini takip ve kayıt altında tutarken, dijitalleşen dünyada artık pdks sistemleri oldukça revaçtadır.

Personelin iş yerine zamanında geldiğini düzenli olarak kaydeden ve günü geldiğinde ulaşılabilir özellikte olması için özenle saklama performansına sahip olan yazılım, işletmeleri yüksek maliyetlerden kurtarıyor. Düzenli bakım ve onarım gereksinimi duyulan pdks cihazları yerine mobil platformlara geçiş yapmak birçok yönden iş yeri sahiplerine fayda sağlıyor.

Mobil PDKS Fiyatları

Veri tasarrufunu firmalara en makul yollarla sunan mobil PDKS, yüksek bütçeler gerektiren cihazlar yerine, sürekli kullanılmakta olan mobil cihazlardan yönetme imkânı sunuyor. Bu doğrultuda ek bütçe gerektirmeyen sadece mobil yazılım maliyetini üstlenen işletmeler personel takibini ve ziyaretçi akışını kalite standartları çerçevesinde gerçekleştiriyor.

Personel performansını artırmaya yönelik takip sistemlerine sahip olmak ve yüksek insan trafiğinin olduğu alanlarda güvenliği sağlamak amacıyla https://teknikpdks.com adresinden detaylı bilgi alabilirsiniz. Teknik konularda sizlere yeni nesil çözümler sunan firmamız, geleneksel yöntemlerin yerini alan çağdaş ve profesyonel çözümlere dahil ediyor. Bu sayede akılcı, çözüm odaklı ve dijital dünyaya ayak uyduran bir işletme olmak kaçınılmaz oluyor.