Arge Kontrol Ve Takip Sistemi

5746 sayılı “Ar-Ge Faaliyetlerinin desteklenmesi” ile ilgili birtakım düzenlemeler yapılmış ve bu doğrultuda personelin giriş – çıkış saatlerinin kontrol edilmesi istenmiştir. Firmamız, Arge alanlarında çalışan personelin giriş – çıkış saatlerinin düzenlenmesi, kontrol edilmesi ve puantaj sistemlerinin hesaplanması konusunda profesyonel hizmet sağlamaktadır. Siz de ArGe faaliyetlerinde çalışan personelinizin kontrol edilmesi için bizimle iletişime geçebilir ve sorunsuz bir süreç yaşayabilirsiniz!

Çok uluslu şirketlerden ulusal firmalara kadar Arge Kontrol ve takip sistemi hizmetini sunuyoruz. Sizin için hazırladığımız ayrıntılı raporlar, puantaj hesaplamaları ve istatistik bilgileri ile devlet desteğinden faydalanabilirsiniz.

Arge Kontrol Ve Takip Sistemi Nedir?

Arge faaliyetlerinin sorunsuz ilerlemesi, proje belgelerinin düzenlenmesi ve bakanlık tarafından istenen bilgilerin eksiksiz olarak gönderilmesi için Arge Kontrol Ve Takip Sistemi ile hizmet veriyoruz. Yoğun iş yükünden ve karmaşık iş süreçlerinden uzaklaşmak, işlerin kanuna uygun yapılması için bizimle hemen iletişime geçin! Firmamız, Arge süreçlerini profesyonel olarak çözüme kavuşturuyor. Üstelik kolay ve gelişmiş raporlama sistemimiz sayesinde Arge etkinliklerini ve faaliyetlerini düzenli olarak takip edebilirsiniz.

Ar-Ge Takip ve Puantaj Sistemi hizmetimizle personelin giriş – çıkış sürelerini, merkez içinde ve merkez dışında geçirilen süreleri eksiksiz ve doğru olarak raporluyoruz. Merkez girişlerine kurulan yüz tanıma, parmak izi okuma veya kartlı geçiş sistemleri sayesinde maddi planlarınızı eksiksiz yapabilirsiniz.

Arge kontrol ve takip sistemi için kullandığımız geçiş uygulamaları:

Arge Kartlı Geçiş Sistemi

Turnike, bariyer veya kapı girişlerine kurulan kartlı geçiş sistemleri ile personelinizin giriş – çıkış saatlerini takip edebilirsiniz. Biyometrik kart okuyucu cihazlar sayesinde sıkı bir personel takibi yapılabilir. Aynı zamanda bu sistem daha az yer kaplar ve hızlı geçiş imkanı sunar. Sizin için sunduğumuz Arge kartlı geçiş sistemi ile sadece Mifare ya da Proximity kartlar okunabilir. Aynı zamanda kartlı geçiş sistemi sayesinde personelinize belirli izinleri verebilir veya sınırlandırabilirsiniz.

Arge Parmak İzi Okutma Sistemi

Gelişmiş güvenlik, kontrol ve takip için Arge Parmak İzi Okutma Sistemi avantajı da sağlıyoruz. Parmak izinin değiştirilememesi ve kopyalanamaması avantajıyla personelinizi en iyi şekilde kontrol edebilirsiniz. Bu sistem yemekhane, mola, tuvalet vb. her alanı takip etmenizi ve puantaj hesaplamasının en iyi şekilde yapılmasını sağlar. Aynı zamanda parmakta oluşabilen deformasyon vb. durumlarda yedek parmak okutma seçeneğiyle de eksiksiz bir süreç sunuyoruz.

Arge Yüz Tanıma Sistemi

Temassız ve üst düzey güvenlik için Arge Yüz Tanıma Sistemi hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Yüksek çözünürlüklü sistemlerimiz sayesinde loş ve karanlık ortamlarda bile profesyonel bir çözüm sunuyoruz. Aynı zamanda offline ve dahili batarya ile çalışabilen bu sistem 7/24 üst düzey kontrol sağlar. Hızlı ve kolay geçiş avantajlarına ek olarak son derece güvenilirdir. Algoritmalar gereği, bir yüzü başka bir yüz olarak tanıtmak ve başkasının yerine tanıtma yapmak imkansızdır.

Arge Puantaj Sistemi Nedir?

Sektördeki yirmi yıllık tecrübemiz, profesyonel kadromuz ve üst düzey geçiş/güvenlik sistemlerimizle her zaman yanınızdayız. Hak ediş, personel giriş çıkışı, maaş, teşvik vb. hesaplamalarınızı en iyi şekilde gerçekleştirmeniz için Arge Puantaj Sistemini sunuyoruz. Süreklilik, 7/24 destek ve güvenilir yazılım avantajlarımız ile şirketler sayısız avantaja sahip oluyor. Siz de avantajlı şirketler arasında yer almak için bizimle iletişime geçin! Arge bölümünüz, mesai saatleriniz, personel sayınız vb. faktörlere göre en doğru sistemi kuralım!

Arge puantaj hesaplaması için birçok faktörü göz önünde bulunduruyoruz. Bu sayede personelleriniz hakkında detaylı raporlama şansına erişebilir ve teşvikten en iyi şekilde yararlanabilirsiniz. Erge puantaj sistemi için kullandığımız bazı kriterler:

 • Fazla/eksik mesai süresi,
 • Giriş – çıkış saatleri,
 • Eksik gün sayısı ve sebebi (yıllık izin, raporlu gün, istirahat vb. etkenler)

Personel Devam Kontrol Sistemi (PDKS) ile tüm verileri eksiksiz işleyerek hesaplıyoruz. Tüm işlemler otomatik olarak yapay zeka kontrolünde gerçekleştiriliyor. Son aşamadaysa profesyonellerimiz tarafından kontrolleri yapılıyor. Size gelen son aşama ve raporlama sayesinde personel takibinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Arge Kontrol Ve Takip Sisteminin Avantajları Nelerdir?

2016 yılından itibaren Arge faaliyetlerine devlet desteği verilmesi kararlaştırılmış ancak belirli şartların yerine getirilmesi istenmiştir. Firmamız, 5746 sayılı kanuna göre Arge merkezleri için PDKS ve Arge sistemi programlarını başarıyla sunuyor. Özelleştirilebilen modern ve güçlü altyapımız ile her Arge merkezi için farklı çözümler öneriyoruz. Merkezinize uygun en iyi çözüm için bizimle iletişime geçin!

Arge Kontrol ve Takip Sistemi sayesinde edinebileceğiniz bazı avantajlar:

 • PDKS’ den gelen bilgi ve veriler ışında personellerin günlük, haftalık ve aylık çalışma saatleri takip edilir,
 • Dış görev tanımlaması ile personelin her an ve her görevde kontrol edilmesi sağlanır,
 • Resmi tatil, PDKS verileri, yıllık izin, raporlu gün vb. etkenlere göre puantaj hesaplaması yapılır,
 • Personelin zorunlu çalışma saatlerindeki süresi, ek mesaisi, hakkedişleri vb. konular ayrıntılı olarak raporlanır,
 • Güçlü raporlama ve filtreleme sistemimiz sayesinde personelinize özel rapor oluşturabilir ve birebir kontrol yapabilirsiniz.

Arge sistemi ile ilgili daha fazla bilgiyi keşfetmek ister misiniz? İletişim numaralarımızı kullanarak Arge sistemimiz hakkında en önemli bilgileri öğrenebilirsiniz.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Arge Kontrol Ve Takip Sistemi hizmetimizle profesyonel ve modüler çözüm sunuyoruz. Merkezinizin büyüklüğü, geçiş sistemi, personel sayısı vb. faktörlere uygun olarak özelleştirilebilir çözümlerimizden faydalanabilirsiniz. Firmamız tüm süreçleri tek merkezden yönetmek, PDKS verilerini eksiksiz almak ve kolay kullanıma sahip olmak gibi sayısız avantajla sizleri bekliyor.

Arge sistemi için bizi tercih etmenizi sağlayacak en önemli nedenler:

 • Aylık, günlük, haftalık raporları personele, gruba veya birime özel alabilirsiniz,
 • Personelin giriş – çıkış noktalarında güvenle geçiş yapabilmesi için şifreli sistemlerle desteklenen okuyucuları kullanıyoruz,
 • DGS (dışarda geçirilen süre), PDKS verileri ve aylık raporlar eşliğinde personeliniz için prim ve teşvik günleri kolayca belirlenir,
 • Arge sistemi diğer güvenlik/geçiş sistemleri ile entegre olabilir, bu sayede tüm veri akışı tek panelde görüntülenir,
 • Personel ve departmana özel izin ve yetki tanımlamaları yaptırılır,
 • Yirmi yıllık tecrübemizle, Arge merkezinize yönelik kişiselleştirilebilen çözümler sağlıyoruz.

Arge Projenizi Bizimle Birlikte Yönetin!

Projelerinizi yönetmek, personel/departman/tarih vb. faktörlere göre filtrelemek ve projeniz hakkında tüm detayları tek bakışta görmek için bizimle iletişime geçin! Sizin için Arge merkezinizi ve projenizi, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı paneline uygun olarak tanımlayalım. Projenize daha fazla odaklanmak, personelinizi yakından takip etmek ve teşvikten yararlanmak için modern çözümlerimizden faydalanabilirsiniz!

Arge Kontrol takip sistemimiz ile personellerinizle ilgili tüm detayları raporluyoruz. Parmak izi okuyucu, yüz tanıma ve kart geçiş sistemleri arasından tercih yapabilir ve merkeziniz için üst düzey güvenliği sağlayabilirsiniz. Personelinizin merkezde ve dışarda geçirdiği süreler, yıllık izinleri, raporlu günleri vb. faktörlere göre prim verebilir veya hakedişlerini gözden geçirebilirsiniz.

Sizin için personel verileri, proje, puantaj vb. etkenleri kolay ve anlaşılabilir raporlarla sunuyoruz. Aynı zamanda personel takibi, proje faaliyeti, puantaj hesaplaması gibi pek çok durumu tek sayfada görebilirsiniz. Firmamız, her Arge merkezi için modern ve gelişmiş çözüm önerileri sunuyor.

Arge sisteminizi çözüme kavuşturmak için iletişim numaralarımızı kullanabilirsiniz!